O NÁS

VÍTEJTE V ČERČANSKÉ BESEDĚ!!!

Vážení hosté,

Restaurace Čerčanská Beseda

jsme velice rádi, že Vás můžeme přivítat v naší nově otevřené restauraci Čerčanská Beseda, která se nachází v malebném Posázaví, v těsné blízkosti řeky Sázavy, přímo u zastávky vlakového nádraží Čerčany. Čerčanská Beseda je pro Vás zařízena v příjemném rodinném stylu a dominantou celé restaurace jsou tradiční kachlová kamna, která vytváří příjemnou atmosféru celého prostoru.

Kapacita restaurace je až 60 míst k sezení uvnitř, k restauraci také patří příjemná předzahrádka a velké zahradní posezení v přírodním stylu s dětským hřištěm, sportovním vyžitím (petanque, kriket, v budoucnu i šipky a ping-pong) a možností venkovního grilování.

V restauraci pořádáme různé akce (např. sezónní hody, živá hudba, svatby, oslavy narozenin atd.) a přilehlý kulturní sál slouží pro pořádání velkých akcí a to i kulturních (diskotéky, kapely, různé představení, divadlo, výstavy, cirkusy, burzy, taneční, plesy a zábavy všeho druhu), kulturní sál lze i možno pronajmout na soukromé akce.

Vaříme poctivou domácí českou kuchyni dle denního menu a nabízíme pro Vás i spoustu minutkových jídel, jídel z grilu, specialit, studených i teplých předkrmů, salátů, omáček, dezertů a sladkých jídel.

Čepujeme dobře vychlazené pivo Pilsner Urquell a Radegast, nealkoholický Birell a točenou malinovku. Těšit se můžete také na džbánek dobrého vína, velké množství alkoholických i nealkoholických nápojů a výtečnou kávu.

Zdejší krásná Posázavská příroda přímo vybízí k romantickým procházkám, pěší turistice a cyklotoulkám, břeh řeky Sázavy zase láká k odpočinku a koupání a řeka samotná je také hojně využívána vodáky. Prochází zde také nostalgická železniční trať tzv. Posázavského pacifiku, který tudy jezdí už více než sto let.

Těšíme se, že se u nás osvěžíte, pochutnáte si a strávíte příjemně prožitý čas!!!

Napsat komentář