Vítejte v Čerčanské Besedě

Vážení hosté,

jsme velice potěšeni, že jste si i v dnešní uspěchané a nelehké době udělali čas a máte zájem navštívit právě naše provozovny v KD Čerčany. Těšíme se na Vás v naší pizza-kavárně či nádražní restauraci s tradiční českou kuchyní. Tyto dvě nezávislé provozovny jsou doplněny ještě o sál s kapacitou cca 250 míst.

Můžete se těšit na příjemné, nově zrekonstruované prostředí, kvalitní suroviny pro přípravu pokrmů, pivo pivovarů Bernard, Lobkowicz, Plzeňský prazdroj a mnoho dalšího. Kamenná pizza pec na dřevo, kachlová či americká kamna a citlivě vytvořené interiéry navozují pohodovou atmosféru, která je dále umocňována vesnickými cenami. V nekuřáckých prostorech pizzerie probíhá dlouhodobá výstava obrazů od dětí Základní umělecké školy Čerčany.

Budeme se snažit, abychom Vám naší kuchyní a obsluhou zpříjemnili chvíle, které u nás strávíte. Přejeme si, aby Vám naše jídla chutnala, rádi jste se k nám zase vraceli, třeba v doprovodu svých známých či kolegů. Nebojte se nás doporučit dále ve svém okolí. Pokud budete mít jakékoli poznatky, připomínky, pochvaly, pokáraní, neváhejte nás prosím kontaktovat na níže uvedené emailové adrese. Nikdo není dokonalý, a proto se chceme neustále zlepšovat a zkvalitňovat naše služby. Váš názor nás zajímá!

Přejeme Vám příjemné posezení a dobrou chuť!